Spawacz Francja

Poznań
Umowa o pracę
Poznań
Strona główna > Spawacz Francja

Opis stanowiska:

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :
Spawacz we Francji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 14.50€/h + 20% dodatków = 17,54€/h
  • Dodatek 40€/ miesięcznie za korzystanie z samochodu
  • Nadgodziny dodatkowo płatne + 25%, +50%,
  • Zwrot za ubrania robocze
  • Zwrot za dojazd do Francji oraz z kwatery do miejsca pracy (kilometrówka + opłaty za autostrady)
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Polską  umowę o pracę
  • Długoterminową współpracę,
  • Składki odprowadzone od średniej krajowej,
  • Opieka polskiego koordynatora

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Twoje obowiązki:

  • Spawanie półautomatyczne: MIG / MAG
  • Łączenie elementów metalowych wg rysunku;

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Informacje o firmie Ecojob Sp. z o.o.:

Ecojob Sp. z o.o.
Wrocław, Pomorska 55/6
785 058 767

Eco Job sp. z o.o. to doświadczony zespół ekspertów, którzy swoje umiejętności kształtowali w renomowanych agencjach pracy w Polsce i za granicą. Łączy nas wspólne dążenie do pracy w harmonii z naturą, respektując wartość każdego pracownika.

Dlaczego My?

Rozumiemy Twoje potrzeby jak nikt inny. Minimalizujemy formalności, gwarantując przejrzystość i uczciwość we współpracy.

Międzynarodowe Doświadczenie

Aktywnie działamy na rynkach francuskim i polskim, ale nasze horyzonty sięgają całej Europy. Specjalizujemy się w branżach takich jak budownictwo, rolnictwo i produkcja, dostarczając najlepszych fachowców.

Nasza Misja – Ochrona Przyrody

Podkreślamy nasze głębokie związki z przyrodą i konieczność jej ochrony. Dążymy do tworzenia warunków pracy, które szanują środowisko naturalne, unikając branż szkodliwych dla otoczenia. Wierzymy, że odpowiedzialność za środowisko to klucz do zdrowej i harmonijnej współpracy. Z zaangażowaniem wspieramy działania proekologiczne, dążąc do racjonalnego wykorzystywania zasobów i energii.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty