PRACA DLA SPAWACZA - 135 MAG

Szlichtyngowa
Umowa o pracę
Strona główna > PRACA DLA SPAWACZA - 135 MAG

Opis stanowiska:

Poszukuje pracownika na stanowisko spawacza MIG-MAG.

  • CV prosimy kierować na adres mailowy kontakt@cwindows.pl
  • Stawka miesięcznego wynagrodzenia ustalana jest na rozmowie kwalifikacyjnej.
  • Nie stosujemy wynagrodzenia akordowego ani godzinowego.

Prosimy również o załączenie informacji o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z 20-letnim stażem i ugruntowaną pozycją,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • premia frekwencyjna,
  • pakiety socjalne (wczasy pod gruszą itp.),
  • pracę w systemie jednozmianowym (5 dni w tygodniu w godz. 6:00-14:00) w miłej atmosferze z możliwością rozwoju.

Twoje obowiązki:

Spawanie elementów okien i drzwi zgodnie z rysunkiem technicznym oraz wymogami jakościowymi.

Oczekujemy:

Wymagania: znajomość obsługi narzędzi ręcznych i małych elektronarzędzi, zaangażowanie i dobra organizacja pracy, kurs spawacza MIG/MAG

Informacje o firmie Clement Windows Polska Sp. z o. o:

Clement Windows Polska Sp. z o. o

Firma z ponad 20-letnim stażem, produkująca stalowe okna i drzwi. Sprzedaż w całości ma miejsce na rynku angielskim. Zatrudniamy około 90 osób.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty