spawacz-Warszawa

Kraków
30 - 32 PLN
Umowa o pracę
Kraków
30 - 32 PLN
Strona główna > spawacz-Warszawa

Opis stanowiska:

Firma Bruta specjalizuje się w dostarczeniu pracowników  z Polski i ze wschodu na różne stanowiska pracy ,od pracowników fizycznych i produkcyjnych do pracowników wykwalifikowanych takich jak: spawacz,ślusarz,operator wózków widłowych,elektryk,operator maszyn,stolarz,pracownik budowlany i innych w zależności od potrzeb  naszych klientów.

Obecnie  do naszego zespołu poszukujemy osob do pracy na stanowisko :spawacz-Warszawa
Zakres obowiazków :
- praca na budowie Dworca Zachodniego

Twoje obowiązki:

-znajomość  prostego rysunku technicznego
- montaż we współpracy z monterem prostych elementów z grubych blach
- spawanie głównie metodą 135/136 + sporadycznie 111 spoin 10-15mm
-spawanie bez badań NDT

Oczekujemy:

-doświadczenie na stanowisku spawacz
-uprawnienia  spawalnicze
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie i punktualność
-dyspozycyjność od zaraz
-energii i chęć do pracy
-motywacja do pracy
-ważne badania lekarskie

Prostokąt księgowość