Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej

Monter / Ślusarz

Piaseczno koło Warszawy
Umowa o pracę
Strona główna > Monter / Ślusarz

Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o prace, pełny etat, możliwość długoterminowej współpracy (wielu pracowników jest z nami już ponad 10 lat)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (każde posiadane lub nowo zdobyte uprawnienie ma bezpośredni wpływ na zwiększanie stawki wynagrodzenia)
  • rozwój zawodowy – szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane wg potrzeb
  • jasną ścieżkę progresu zarobków
  • możliwość wypracowania nadgodzin płatnych zgodnie z KP
  • wysokiej jakości odzież roboczą oraz środki ochrony
  • dobre miejsce pracy - praca w ciepłej hali, bardzo dobre warunki socjalne
  • dostęp do nowoczesnych maszyn i urządzeń

Benefity pracownicze:

  • prywatna opieka medyczna
  • dopłaty do kart Multisport
  • możliwość ubezpieczeń grupowych
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy pracownicze - możliwość wdrażania nowych pomysłów, współtworzenie firmy
  • przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne pracownicze i rodzinne (koniecznie odwiedź nas na naszym fanpage’u na facebooku)
  • parking bezpłatny na terenie firmy

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych przy użyciu wyznaczonych narzędzi takich jak :
    cięcie piłą, szlifierka, gwintownica, wiertarka, nitownica, pemownica,
  • klejenie detali,
  • dokonywanie pomiarów wykonanych detali zgodne z planami kontrolnymi,
  • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz narzędzi pomiarowych przypisanych do danej maszyny/ stanowiska,
  • rejestracja czasu pracy w systemie ERP.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracach podobnych,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00),
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, ul. Mazurska 18, Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane udziałem w tym oraz kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”

Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest MET-EUROSYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych, a także prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych ( kontakt: praca@met-eurosystem.com)

Dane osobowe przetwarzamy przez okres 8 miesięcy - zarówno dla celów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez jak i w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach.

Informacje o firmie MET-EUROSYSTEM SP. Z O.O.:

MET-EUROSYSTEM SP. Z O.O.
Piaseczno koło Warszawy, ul. Mazurska 18, 05-500 Piaseczno
+48224223600
www.met-eurosystem.com

Nasza firma działa na rynku od 2012 roku, daje nam to solidne doświadczenie w branży.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjno-usługową, która specjalizuje się w plastycznej obróbce blach, rur i profili, zgodnie z indywidualnymi zamówieniami naszych klientów. Nasza reputacja opiera się na wysokiej jakości naszych produktów i usług, co potwierdzają liczne certyfikaty jakościowe, którymi się posiadamy. Jednak to nie tylko nasze osiągnięcia techniczne definiują naszą firmę. Jesteśmy dumni z przyjaznej atmosfery, która panuje w naszej organizacji.

Dlaczego My?

Wielu naszych pracowników to osoby, które są z nami już od ponad 10 lat, co świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie stabilnego i satysfakcjonującego miejsca pracy. Wierzymy, że firma to przede wszystkim ludzie. Dlatego też priorytetem dla nas jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu wszystkim naszym współpracownikom. Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli odpowiednie warunki do pracy i rozwijania swoich umiejętności.

Sprawdź szczegóły
Prostokąt oferty