Ogólnopolski portal dla branży spawalniczej
Strona główna > Wiadomości

Najnowsze wiadomości

Nowy model rękawic spawalniczych

Nowe, funkcjonalne rękawice spawalnicze Kemppi

Marka Kemppi zaprezentowała nowe rękawice spawalnicze. Jak deklaruje producent, produkt ma zapewnić klientom wysoki poziom bezpieczeństwa i wyróżniać się wysoką funkcjonalnością. Rękawice spawalnicze oferowane są w ramach dwóch linii produktowych: Craft oraz profesjonalnej - Pro.

Jak właściwie dobrać źródła wytwórcze dla kontraktów cPPA - warsztaty podczas Konferencji RE-Source Poland Hub

Warsztaty dla obiorców energii już 21 marca br. w godz. 9:00-12:00 w Warszawie. W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się m.in. jak rozpocząć starania o zakontraktowanie zielonych źródeł wytwórczych

Liderzy biznesu wzywają firmy działające w Europie do integrowania uchodźców z Ukrainy i innych państw

Rok od inwazji Rosji na Ukrainę obecni i byli prezesi ISS, Microsoft Polska, PepsiCo i Unilever dołączają do Tent Partnership for Refugees, ogłaszając Tent European Business Summit.

Branżowe Centra Umiejętności a kształcenie młodych spawaczy

Trwa właśnie drugi nabór wniosków w konkursie na utworzenie Branżowych Centrów Umiejętności. Dzięki programowi docelowo w Polsce powstać ma 120 ośrodków

Spawacze, ślusarze i stolarze budowlani wciąż wśród najbardziej deficytowych zawodów na rynku pracy w Polsce

W 2023 roku na rynku wciąż obserwować będziemy niedobory pracowników aż 27 profesji, w tym spawaczy - jak wskazuje "Barometr zawodów" opublikowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Budowa mostu kolejowego w Krakowie na finiszu

Do czerwca ma się zakończyć budowa mostu kolejowego nad Wisłą w Krakowie. Inwestycja za ponad 1,2 mld zł jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu CEF „Łącząc Europę”.

Dokumenty i procedury to główne bariery dla firm zatrudniających Ukraińców

Pracodawcy chcący zaangażować do pracy obywateli Ukrainy napotykają na wiele trudności w procesie zatrudnienia. Ich zdaniem główne bariery to formalności.

Raport: silny, pozytywny wpływ polityki spójności na rynek pracy w Polsce

„Polityka spójności ma bardzo silny, pozytywny wpływ na sytuację na rynku pracy w Polsce” – czytamy w raporcie ewaluacyjnym „Wpływ realizacji polityki spójności 2014-2020 na poziom i jakość zatrudnienia w Polsce”.

Od 27 stycznia można prowadzić dziennik budowy elektronicznie w aplikacji GUNB

27 stycznia rusza Elektroniczny Dziennik Budowy, który jest przełomem dla cyfryzacji w budownictwie.

PGE skabluje 9 tys. km sieci energetycznych w ciągu 3 lat

Rozwój podziemnych sieci energetycznych to jedna z najważniejszych inwestycji PGE. To również działanie o znaczeniu strategicznym dla polskiej energetyki.

1 - 10 z 38 ofert
Prostokąt wizytówki